Gündem:
Facebook


Sizde Facebook gibi platformlarda hızlı bir şekilde büyümek istiyorsanız ya da en azından daha fazla kitlenin sizi tanımasını istiyorsanız yapmanız gerekenlerin başında Facebook paylaşım beğendirme işlemi olabilir. Bunun sebebi insanlar paylaşımlarınızı beğendiğinde onun beğendikleri kısmında görünüyorsunuz. Bu da merak edip bakanların size beğeni getirme potansiyelini arttıracaktır.

Sırf sıradan sosyal ağlar değil Youtube platformu da artık videolar ve yayıncılar dışında bir sosyal ağ platformuna dönüşmeye başlamıştır. Yorumların altyapısında Google+ kullanıldığı için yorumlarda muhabbet edenler, ilgili gönderinin altına yapılan bir yorum ve bu yoruma verilen olumlu olumsuz yanıtları görebilirsiniz. Bu da bu platformunda bir sosyal ağ platformuna dönüştüğünün kanıtıdır.

Sizde bu alanlarda beğeni, abone yada takipçi sahibi olmak istiyorsanız ve bu işi normalinden biraz daha hızlı yapmak istiyorsanız www.sadeceon.com gibi adreslerden çeşitli abone kasma takipçi arttırma yada daha farklı olarak Youtube izlenme arttırma fiyatı gibi araştırmaları yaparak size en uygun olan işi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

THY'de Yine BOMBA Alarmı
Atatürk Havalimanı'nda dün akşam saatlerinde hareketli dakikalar yaşandı. İniş Yapan THY uçağı...

Haberi Oku