Künye

Kızılay haber grubu olarak sürekli özveriyle çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızı sizlere tanıtmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.


                                           Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Ebu Bekir Kaya
Ebubekir@kizilay.net

Haber Editörler  /  News Editors
Ömer Bakkal 
omerbakkal@kizilay.net

Melek Eren
Melekeren@kizilay.net

Hüseyin Şahin
huseyinsahin@kizilay.net

Gece Editörleri  /  Night Shift Editor

Fatma Şeşen
fatmasesen@kizilay.net

Yazılım Ekibi / Software Team

Abdullah Tekin

İletişim / Contact

info@kizilay.net

Cumhuriyet Mahallesi Santral Sokak No 9
Polatlı / Ankara

Telefon:  0507 346 61 20

http://www.kizilay.net/


Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 kizilay.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kizilay.net'e aittir. kizilay.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kizilay.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.kiziilay.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kizilay.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kizilay.net However, sometimes the kizilay.net uses third parties to process your information. kizilay.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kizilay.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kizilay.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kizilay.net and its services. When you use kizilay.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kizilay.net cookies section of our full Privacy Policy.