Magazin:
Kayınvalidesi Beren Saate REST Çekti
Ünlü oyuncu Beren Saat sosyal medyada yaptığı siyasi paylaşımlar nedeni ile kayınvalidesinden tepki gördü. Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu'nun ailesi ile sorun yaşadığı iddia edildi. İşte ayrıntılar...

Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun yakın çevresine göre ise gerginlik önce ağabey Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu ve Beren Saat arasında çıktı. Beren Saat, Ece Doğulu'nun büyük kızı Arya'nın yaş gününe nedensiz yere gitmeyince gerginlik büyüdü.

DOĞULU İLE SAAT ARASINDA PAYLAŞIM GERGİNLİĞİ

Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu, sosyal medyadan siyasi paylaşımlar yapan gelini Beren Saat'i uyardı. İddiaya göre Serpil Doğulu, güzel oyuncunun yaptığı sert çıkışların oğulları ve torunları da dahil olmak üzere tüm aileye zarar vereceğini söyledi. Ancak Beren Saat, sosyal medyadaki siyasi paylaşımlarını sürdürdü. Bunun üzerine de hem Serpil Doğulu hem de Ece Doğulu, güzel oyuncuya mesafe koydu. Bu arada Beren Saat'in Instagram hesabından kayınvalidesini takip etmemesi iddiaları güçlendirdi.

KONSERİ KULİSTE İZLEDİ

Takvim'im haberine göre, Kenan Doğulu'nun İstanbul'da verdiği son konserlerinde Serpil Doğulu, oğlunu büyük oğlu Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu ile en ön sıradan izledi. Beren Saat ise kayınvalidesi ve eltisiyle arası açık olduğu için onların yanında bulunmadı. Güzel oyuncu, eşinin son birkaç konserini kulisten izleyerek anne Serpil Hanım ve eltisi Ece Doğulu'dan uzak kaldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayan Partnerler

Haberi Oku