Survivor All Star Eleme Adayları
 Survivor All Star'da dün yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunun başında Ünlülere büyük fark atan Gönüllüler sonrasında yenildi. Ada konseyinde ise isim yazan Gönüllüler Hilmi Cem ve Hasan'ı eleme adayı olarak çıkardı. İşte ayrıntılar...

Survivor All star konseyinde adrenalin zirveye tırmandı ve Acun Ilıcalı Gönüllüler takımında yer alan HASAN, Hilmicem, Hasan ve Begüm’e eleme adayı olarak çıkarmak istedikleri isimleri yazmadan önce söz hakkı verdi.

GÖNÜLLÜLER KONSEYİNDE KİMİN İSMİ (ADI) YAZILDI?                               

 Survivor All Star 24 Haziran Gönüllüler konseyinde isim yazılmaya geçildi. Survivor Gönüllüler konseyi sakindi. Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar gitmesi ve adaya veda etmesi gerektiğini düşündükleri ismi yazdı ve Acun Ilıcalı kimin eleme adayı olduğunu açıkladı.

 KİM KİMİN İSMİNİ YAZDI?                                                                                 

Gönüllüler hepimizin bildiği gibi iki gruba bölünmüş ve iki grup da birbirlerinden bir isim yazdılar. Gönüllüler takımında Hasan ve Begüm bir yanda, Hilmicem ve Turabi diğer yanda. Turabi’yi yazamadıkları için ki Turabi Kıbrıs’a gitmeyi garantilediği için ismi yazılamıyor. Hasan ve Begüm Hilmicem’i yazdı. Hilmicem ve Turabi ise Hasan’ı yazdı. Yani iki kişi Hilmicem’i, iki kişi de Hasan’I yazdı. 24 Haziran 2015 Gönüllüler ada konseyinde ismi en çok yazılan isim böylelikle Hasan ve Hilmicem oldu. Hasan ve Hilmicem bir kez daha eleme adayı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İşte Survivor All Star’ın Şampiyonu
Survivor All Star’da final heyecanı başladı. Yaklaşık 4 aydır reyting rekorları kıran yarışmada şampiyon...

Haberi Oku